Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 3 komentarze

Serafina Ogończyk-Mąkowska

SERAFINA MĄKOWSKA - Prawnik, sędzia w Sądzie Arbitrażowym przy KIG, redaktor naczelna biznesowego magazynu Business and Beauty.

Miss Egzotica 2014 - finał!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do grona Honorowych Ambasadorów Miss Egzotica dołączyły: Anna Kalata; oraz Miss Nowego Jorku - Davina Revees. Znakomitej grupie jurorskiej przewodniczył Mariusz Pudzianowski.

 

Finał Miss Egzotica 2014!

Mnóstwo pozytywnej energii, kolorów, piękną, wielokulturowości i miłości.

 

Każda kolejna edycja projektu Miss Egzotica zdaje się być lepsza od poprzedniej. Doskonale poprowadzony okres przygotowań, zauważalna dbałość o stronę organizacyjną i pr-ową, ogromne zaangażowanie i zainteresowanie mediów znalazły swoją kulminację w walentynkowy wieczór w Blue City w Warszawie. Dziewczęta przygotowywały się do występu wHotelu Sound Garden, uczestniczyły w sesjach zdjęciowych, konferencjach prasowych, nagraniach radiowych i telewizyjnych, próbach choreograficznych. Występowały podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu Biznes Centre Club w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie. Uczestniczyły w akcjach prospołecznych: kwestowały podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aktywnie angażowały się w działalność fundacji Pomaganie jest Trendy na rzecz dzieci autystycznych.Nad przygotowaniem choreograficznym, występami dziewcząt czuwała znakomita choreograf, jurorka programów tanecznych - YouYa - Ania Jujka. Podczas przygotowań organizatorzy dbali nie tylko o stronęfizyczną Ambasadorek Miss Egzotica, ale także duchową, emocjonalną i intelektualną. Przygotowali cykl spotkań ze specjalistami, szkolenia, warsztaty z różnych specjalności. O tym Jak wytyczać i realizować ambitne cele mówiła dziewczętom Anna Kalata, O zachowaniu przy mikrofonie – Lech Nowicki z telewizji polskiej. Nina Żukowska z firmy Voda Naturalna przeprowadziła seminarium zatytułowane Twój codzienny rytuał piękna. Szkoleniowiec z firmy Vigget opowiadał o tym Jak zachować długowieczność w zdrowiu. Umysł jako główny mechanizm kreowania i realizacji celów/marzeńbył z kolei tematem zaprezentowanym przez Pawła Stańczuka z Business Centre Club.

 

 

 Do grona Honorowych Ambasadorów Miss Egzotica, w którym znajdują się Omenaa Mensah, Patrycja Kazadi, Aleksandra Szwed, Ene Onuh Danilczuk, Kyss Mayor, Byron Cox, Mariusz Pudzianowski, dołączyły: wiceprezes polsko-indyjskiej izby gospodarczej, minister pracy i polityki społecznej w dwóch rządach – Anna Kalata; oraz Miss Nowego Jorku - Davina Revees.

 

 

 Projekt Miss Egzotica International jest skierowany do osób mieszkających w Polsce, które pochodzą z obcych krajów, lub których przynajmniej jeden z rodziców jest cudzoziemcem. Projekt pokazuje Polskę jako kraj atrakcyjny pod względem gospodarczym, inwestycyjnym, edukacyjnym. Uzmysławia, że Polacy reprezentują nie tylko słowiański typ urody.Kryterium udziału w projekcie nie jest ani kolor skóry, ani światopogląd czy religia. Jest nim fakt zamieszkania w Polsce osób z innych krajów.

Do tej pory oglądaliśmy ambasadorki reprezentujące Meksyk, Kubę, Kolumbię, Kenię, Turcję, Senegal, Zambię, Japonię, Mongolię, Tanzanię, Gwineę, Wietnam, Filipiny, Tajwan, Armenię, Mongolię, Brazylię, Maroko. W tym rokuzobaczyliśmy przedstawicielki Kazachstanu, Tunezji, Kuby, Białorusi, Kongo, Wietnamu, Angoli, Ghany, Chin, Arabii Saudyjskiej, Nigerii.

Tradycyjnie galę poprowadził kolorowy, zgrany duet Omenaa Mensah i Serafina Ogończyk-Mąkowska.

 

 

 

Ambasadorki zaprezentowały się w kilku odsłonach: w układzie sportowym Platinium Cars, pokazie kolekcji Imperial, pokazie futer Arskóri bielizny firmy Meva Fashion S.A. Odpowiadały także na pytania zadawane przez jurorów.

Znakomitej grupie jurorskie przewodniczył sam Mariusz Pudzianowski. 

 

Nie zabrakło także walentynkowego akcentu. Po ogłoszeniu oficjalnych wyników jedna z Ambasadorek Miss Egzotica- Alfija Apsalyamova z Kazachstanu ze wzruszeniem i łzami w oczach przyjęła na scenie oświadczyny. Do tańca zgromadzoną publiczność poderwał występ Nicka Sincler.

Na bankiecie goście bawili się do późnej nocy. Uroczysty catering przygotował Mistrz Sowa wraz ze swoim zespołem. W menu znalazł się min.wolno pieczona, mleczna jagnięcina w sosie porto z konfitowanymi szalotkami, indyjskie podudzia z kurczaka​ z soczewicą w pomidorach z Garam Masala i świeżą kolendrą, polędwica z dorsza atlantyckiego w sosie z sera pleśniowego ze szpinakiem i suszonymi pomidorami oraz grillowane warzywa z serem mozzarella i orzeszkami pinii i delikatne włoskie gnocchi z rukolą i oliwą truflową.

Alkohole, świetne jedzenie, muzyka i doskonałe, wielonarodowościowe towarzystwo, w takiej atmosferze świętowano zakończenie IV edycji projektu Miss Egzotica.

 

Laureatkami zostały:Miss Egzotica 2014 - Magda Ho - Wietnam
I wicemiss - Hanna Hapaniuk - Białoruś
II wicemiss - Marta Owusu - Ghana
Miss Publiczności - Michelle He - Chiny

KOMENTARZE

 • ?
  A Miss mokrego podkoszulka też była wybierana?
 • biedne dziewczyny...
  ...ile to się na ich urodzie ludzi skrzepi...ile bjuti sępów na około :))
 • ODEZWA DO NARODU POLSKIEGO
  MY NARÓD POLSKI WYPOWIADAMY POSŁUSZEŃSTWO ŻYDOWSKO-NIEMIECKIEJ WŁADZY TO NARÓD SPRAWUJE WŁADZĘ W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ART 4 KONSTYTUCJI

  WYPOWIADAJĄC WŁADZĘ OBCYM NAM RZĄDOM PODEJMUJEMY WALKĘ O ODEBRANIE ZŁODZIEJOM STOCZNI GDAŃSKIEJ KOLEBKI SOLIDARNOŚCI POLACY-RODACY WYBIŁA GODZINA WOLNOŚCI NIE ZAPRZEPAŚĆCIE TEJ SZANSY NA WOLNĄ POLSKĘ Stefan Dembowski

  https://www.youtube.com/watch?v=hkVkawKtmSw

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031