Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 3 komentarze

Serafina Ogończyk-Mąkowska

SERAFINA MĄKOWSKA - Prawnik, sędzia w Sądzie Arbitrażowym przy KIG, redaktor naczelna biznesowego magazynu Business and Beauty.

Projekt Miss Egzotica International 2013

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszam do posłuchania mnie jutro (sobota 22.12.2012) od godz. 14.00 w Antyradiu. Od godz. 15.55 w Tvp Polonia.

Jutro od godz. 14.00 można mnie posłuchać (przez godzinę)w Antyradiu. Można słuchać także w internecie przez stronę Antyradio: //www.antyradio.pl/sluchaj/online/Antyradio-online.html
Będę mówić na temat projektu Miss Egzotica International. Usłyszycie Państwo również Mai Rzepińską (
Wicemiss Egzotica Int. 2010), która opowie o życiu w Wietnamie i Polsce.

Przesłaniem projektu jest walka z dyskryminacją, wyrównanie szans, propagowanie kosmopolitycznej postawy, przedstawienie Polaków jako Obywateli świata, propagowanie postaw proekologicznych, solidarność z ubogimi Trzeciego Świata.

Za przesłanie i ideę konkurs został odznaczony Medalem Europejskim przyznawanym przez BCC, Europejski Komitet Ekonomiczno Społeczny w Brukseli oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

fot. P.Stefaniak

Eliminacje: 5 stycznia w Blue City w Warszawie.

Finał:  15 lutego w Blue City w Warszawie.

KOMENTARZE

 • Kosmopolityczne postawy
  To ja w ramach poparcia zrobiłem tę notkę: http://gps65.nowyekran.pl/post/83763,kosmopolityczne-postawy
 • @GPS 14:26:26
  Ja też w ramch poparcia tych kosmopolitycznych ten tego:
  http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/83777,jak-robic-swiateczne-zakupy
 • PANI OGONCZYK-MAKAWSKA, CZY WALCZY TEZ PANI Z DYSKRYMINACJA PRZECIWKO POLAKOM?
  Czy walczy tez pani z dyskryminacja przeciwko Polakom, biciem ich i zabijaniem, np. w Anglii, Niemczech, Holandii, Kanadzie (najbardziej polonofobiczny kraj swiata), USA, we Wloszech, itd. - w tym z dyskryminacja przeciwko Polakom przez osobnikow z Trzeciego Swiata - z Azji, Afryki?

  Czy tez nie walczy pani zupelnie z dyskryminacja przeciwko Polakom, gdyz Polacy to dla pani gorsza kategoria istot ludzkich, "rasisci", "antysemici," itp.?

  Czy jest pani polonofobiczna lewaczka?
 • To jest dopiero dyskryminacja!
  Jaka walka z dyskryminacją??? Przecież to jest dopiero czysta dyskryminacja!!! Tworzenie odrębnego konkursu... I jeszcze ta nazwa... Proszę mi przypomnieć, w którym"cywilizowanym" państwie robi się oddzielny konkurs dla panien z obywatelstwem danego kraju ale o innej nacji??? Walką z dysrymnacją, byłoby umożliwienie i doprowadzenie do tego, żeby wszystkie Polki mogly brać udział w konkursie Miss Polonia, bez względu na kolor skóry! A nie tworzenie czegoś na "kształt"... Smutne... To takie powiększanie podziałów... A miało być światowo...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031